• Facebook Sociální Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2SMILES Production 2019

Náš příběh

Jsme dva blázni zapálení do své práce. Při spolupráci s námi není nouze o úsměvy, jelikož bez toho to prostě nejde a naše firma je naším koníčkem. Každé focení nebo natáčení je velká jízda !

 

Produkční studio 2SMILES Production vzniklo po stěhování z města do klidu venkova. Možnost zaměstnání zde moc nebyla a jelikož jsme již měli dřívější zkušenosti s fotografováním a natáčením, založení  společnosti 2SMILES Production bylo na snadě a nic tomu nebránilo. 

Ke každé zakázce přistupujeme svědomitě a snažíme se co nejvíce respektovat přání zákazníka, jelikož jak fotografie tak video navždy uchovají vzpomínky a tím tvoří příběh každého člověka.

Vždy se snažíme zachytit zakázky klienta originálně, nikdy jsme moc nebyli na otřepané klišé, např. nudné fotografování před plátném bez emocí. Nejraději fotíme reportážním stylem, který nejvíce vystihuje atmosféru a emoce.

Před každým focením a natáčením upřednostňujeme osobní schůzku někde při kávě či nápoji dle vlastní volby, na které domluvíme veškeré podrobnosti. Náše pole působnosti je obsáhlé, rádi Vám nafotíme portrétní či rodinné snímky pro babičky a dědečky, uděláme spot Vámi pořádané akce či poutavé video, které zachycuje příběh Vaši firmy.

 

Neváhejte se na nás obrátit a domluvíme si schůzku, kde probereme vše potřebné ohledně Vašeho projektu.

V nejbližsí době také odstartujeme nabídku workshopů a blog, který bude jak jinak než o focení a natáčení, nicméně budou zde články ze zákulisí tvorby, různé nápady, vtipné historky, rozhovory. Pokud nechcete přijít o žádnou novinku, která se u nás šustne, zanechte nám Váš e-mail či nám napište a nic Vám neunikne.